ZÜHRE dış giyim koleksiyonu ile şıklığın ‘Farkını Hisset’

ZÜHRE, kabandan monta, parkadan pardösülere kadar pek çok modeli ile modaya yeni bir soluk getiriyor. Kışın da şık olma garantili ZÜHRE dış giyim koleksiyonu, modaya kendi stilini katıyor. Kabanlar, parkalar, pardösüler, montlardan oluşan zengin koleksiyon her renk modeli ile sokak stilinin anahtarı oluyor.

Modanın özgün tasarımları ile öne çıkan markası ZÜHRE, dış giyim ürünleri ile kış stiline renk katıyor. Kadın giyiminin trend markası ZÜHRE, kabandan monta, parkadan pardösülere kadar pek çok modeli ile modaya yeni bir soluk getiriyor. Kışın da şık olma garantili ZÜHRE dış giyim koleksiyonu, modaya kendi stilini katıyor. Kabanlar, parkalar, pardösüler, montlardan oluşan zengin koleksiyon her renk modeli ile sokak stilinin anahtarı oluyor.

ZÜHRE dış giyim modelleri ile kış modasında reform

Kış modası denildiğinde akla ilk gelen dış giyim ürünleri ile şık görünmek mümkün. Her zevke uygun pek çok tarzda dış giyim modeli ZÜHRE koleksiyonunda toprağın tonları ile harmanlanıyor ve kadınların şıklığını tamamlıyor. Kürklü kabanlar, pötikare kaşeler, ekoseli formlar, kapitoneli yelekler, belden bağlamalı parkalar, klasik pardösüler ve şık trençkotlar… Aradığınız tüm modeller ZÜHRE koleksiyonunda yeniden yorumlanıyor. Kürk detaylarıyla klasik havanın verildiği kabanlar; antrasit, siyah, taba, krem ve lacivert renkleriyle her yaş kadına hitap ediyor.

Tabadan kreme, klasik siyahtan asil bej tonlarına kadar çeşit çeşit renkte kabanlar kış modasına renk katıyor. Genç ruhu yansıtan spor ve indigo modellere ek olarak parkalar da detaylar kış modasına farklı bir hava katıyor. Pardösüden vazgeçmeyenlere ise pek çok renk alternatifi sunuluyor. Her yaştan kadının stilini yansıtacağı kabanlar, kaşe montlar, parkalar, pardösüler ve trençkotlar ile kış modasında ZÜHRE’nin kalite ve renk reformunda canlanıyor. Toprağın tonları ile harmanlanan modeller; ZÜHRE dış giyim ürünlerinde modanın yeni tarzı oluyor. Kareli, ekoseli ve düz desenlerle canlanan renkler zamansız kış stilinin simgesi oluyor.

Zühre koleksiyonlarına ulaşmak ve kampanyalardan yararlanmak için www.zuhre.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Okunma