"Expectation" teması ile 2021’den beklentilerimizi şekillendirecek

Öngörülemeyen dinamiklerle dolu olan 2021’den beklentilerimizi şekillendirecek ve geleceğe ışık tutacak nitelikte olan Pazarlama Türkiye Zirvesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da pazarlama profesyonellerini ortak bir noktada buluşmaya davet ediyor.

Bu sene ilk kez dijital olarak gerçekleştirilecek zirvenin teması “Expectation – Beklentiler” olacak. 14-18 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan Pazarlama Türkiye Zirvesinde sektör duayenleri markaların ve tüketicilerin beklentilerini derinlemesine incelediği öngörülerini ve birbirinden yaratıcı projelerini katılımcılar ile paylaşacak.

 

2016 yılından bu yana birçok global markadan ve sektörden profesyonel isimlerin ağırlandığı Pazarlama Türkiye Zirvesi bu yıl ilk kez dijital olarak gerçekleştirilecek. Bu yıl, pandemi sebebiyle online platformlarda gerçekleşecek Pazarlama Zirvesi iletişim ve pazarlama dünyasının kapılarını 14-18 Aralık 2020 tarihinde aralayacak. Hayatımıza giren yeni normal kavramıyla beraber pazarlama sektöründeki yeni dinamikler PTZ’20’de belirlenecek.

 

Dilerseniz evden, dilerseniz ofisten kolaylıkla katılım sağlayabileceğiniz, PTZ’20 Expectation; pazarlama, sağlık, reklam, medya, iletişim, FMCG, teknoloji, ulaşım, telekomünikasyon, dijital, otomotiv, gayrimenkul ve finans gibi birçok farklı sektörde 50’den fazla profesyoneli bir araya getirecek. PTZ’20 Expectation 14-15-16-17 Aralık tarihlerinde saat 19.00 – 21.00 saatleri arasında ve 18 Aralık Cuma tam gün olmak üzere toplam 5 günlük online bir etkinlik şeklinde gerçekleşecek.

 

PTZ’20 Expectation’da birbirinden değerli konuklar ve sektörün duayen isimleri gerçekleştirecekleri sunumlar ve konuşmalar ile 2021’in yeni dünyasına ışık tutacak.

 

PTZ’20 Expectation Konuşmacıları:

Aslı E. Koç – İstanbul Başakşehir FK, Marketing and Events, UEFA Main Contact

Atakan Demirci - IAB TR, Board Member / OMD Turkey, Associate General Manager

Aykut Özdemir – Next in Game, Agency Director

Çağanur Atay Uçtu - MediaMarkt Turkey Executive Board Member / Sweden Marketing & CorpComm Director

Çağdaş Polat - HIS Travel, Regional Marketing Manager

Ece Doğan - Google Turkey, Head of Google Marketing Platform

Enis Karslıoğlu - Biggloyalty, CEO

Eren Güncü – ESL Turkey, Director of Content & Brand Partnership

Erhan Acar - IAB TR, Board Member / Sözcü, Chief Dijital Officer

Ezgi Karğan – Kariyer.net, Chief Marketing Officer

İlyas Teker - Mosanta, Founder and SEO Consultant

Kübra Orakçıoğlu - Orka Holding, Global Marketing Director

Tina Dervinskaya - Altavia Dekatlon, Commercial Director

Yusuf Mert Yılmaz - Hürriyet Emlak, CMO

 

2020’de yeni girişim hayalleri ve terfiler markaları global boyuta taşıma hazırlıkları biraz yavaşlasa da yeni normalde artık nasıl adımlar atabileceğimizi öngörebildiğimize değinen Pazarlama Türkiye Kurucusu Ender Satıcı, “2020’yi ve salgının getirdiği krizi değerlendirdiğimizde; “2021’den beklentilerimiz ve yeni yıl hedeflerimiz ne olacak?”, “Pandemiye sığınan tarafta mı olacağız yoksa dijital dünyanın sınırsız gücünü mü deneyimleyeceğiz?” gibi tüm sorular PTZ’20 Expectation’da cevap bulacak.” şeklinde konuştu.


Hibya Haber Ajansı

Okunma