img

CK Enerji, sömestir tatilinde çalışanlarının çocuklarını ağırladı


Çocuklara çalışma hayatına dair bir fikir kazandırırken eğlenceli bir gün geçirmelerini hedefleyen CK Enerji, “Çocuğun Enerjisi İşte” etkinliği düzenledi. 

CK Enerji’nin İstanbul Genel Müdürlük Ofisi’nde gerçekleşen etkinlikte, çocuklar ayrıca şehrin elektrik dağıtım sistemini kontrol eden ve veri toplayan SCADA Merkezi’ni ziyaret etme şansını yakalandı. Ebeveynlerinin iş yerinde eğlenceli saatler geçiren çocuklar, heykel ve ahşap boyama gibi farklı atölye çalışmalarına katılırken günü sinema keyfi ile tamamladı.

Bu etkinlik ile çocuklarla ebeveynler arasında farklı bir iletişim yolu açmayı hedeflediklerini dile getiren CK Enerji Kurumsal İletişim Direktörü Burcu Cankurtaran, “Çocuklarımızın yarıyıl tatilini fırsat bilip, anne-babalarıyla iş ortamında güzel ve eğlenceli bir gün geçirmeleri için minik misafirlerimizi şirketimizde ağırladık. Çocuğun Enerjisi ‘İşte’ etkinliği kapsamında onların ilgisini çekecek atölye çalışmaları ve çocuk sineması düzenledik. Çocuklarımızın tam gün aileleriyle çalışma ortamında birlikte olmalarını ve eğlenmelerini amaçladığımız bu çalışmanın herkes için unutulmaz bir anı olması en büyük dileğimiz” değerlendirmesinde bulundu.

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.