Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2023-05-26 11:42:40

Creality, Distribütörü Genix ile Gess Fuarı'nda yeni 3D Printer modelinin lansmanını yaptı

Eğitim alanındaki tüm tedarikçileri çatısı altında buluşturan GESS Türkiye 2023, sektörün nabzının tutulduğu, eğitim uzmanlarının en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görebildiği bir platform ve hem yurt içi hem de yurt dışından profesyonel alıcıları ağırlamak üzere kapılarını açtı.

Creality’nin 12 kat hızlı yeni modeli büyük ilgi gördü

Fuarda, Creality'nin hız konusunda fark yaratan yeni modeli Creality K1 modelinin lansmanı yapıldı. 600 mm/sn hızıyla 12 kat daha hızlı çalışan 3D Printer ile yapılan ayakkabı, oyuncak, figür, aksesuar ve modeller stantta yoğun ilgiyle izlendi. Evinizde ihtiyaç duyduğunuz birçok malzemeyi 3D Printer ile dakikalar içinde zevkinize göre ve istediğiniz renkte üretebilirsiniz.

Creality üstün özellikleriyle 3D printer alanında ezber bozuyor

Bir diğer öne çıkan özelliği de ağ bağlantısı ile K1 serisinin, Creality Print ve Creality Cloud üzerinden uzaktan kontrol edilebilir veya izlenebilir olması. Baskı süresince ve baskı sonunda, tüm uyarıları kullanıcının telefonuna veya PC'sine bir bildirim göndererek haber veriyor.

Creality’nin yeni modelin lansmanında, 3D yazıcı konusunda çok tanınan YouTuber'lar da Genix standında takipçileriyle bir araya geldi ve birlikte eğlenceli üretimler yaparak bu üstün özellikleri deneyimlediler.

Genix Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Cansel Kelebek, “İş ortaklarımızın, çevrenin ve toplumun geleceğini düşünerek bugünden çözüm sunabilmek için global teknolojik gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. 3D baskı çözümleri, baskı teknolojileri alanındaki iş hedeflerimizi başarılı bir şekilde ilerletiyoruz ve alanında lider güçlü markaları Türkiye’ye kazandırıyoruz. Sektörümüz için önemli olan bu fuarda da hem bayilerimizi hem de kullanıcı adaylarımızı ağırlıyoruz” dedi.

Fuarda yer alan Creality’nin diğer modelleri arasında; yarı endüstriyel seviyedeki Sermoon D3 ile son yıllarda en yaygın kullanılan modellerden Ender 3 S1 Pro, Ender 3 V2 Neo ve Ender 5 S1 gibi ürünlerin yanı sıra okullar için üretilmiş olan kapalı kabinli CR 200B ve CR 200B Pro bulunuyor.

Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2023 haberajans24.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.