Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2023-05-26 12:51:12

DEVA Partili Oktar: “Döviz krizi halının altına süpürülmüştür”

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimleri sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Oktar, “Yıllar geçse de unutulmayacak bir seçim sürecinin sonuna yaklaşıyoruz. Bu süreçte TRT, CNN Türk, Kanal D ve ATV gibi ekranlarda bilinçli bir şekilde halkın çıkarları çiğnenmiştir. Uygulanan ambargo, Sayın Kılıçdaroğlu’na değil, halka karşıdır.” ifadelerini kullandı.

“Döviz krizi halının altına süpürülmüştür”

Oktar, “Öyle ki kapımızdaki döviz krizi, halının altına süpürülmüştür” diyerek, “Muhtemel elektrik kesintileri ve akaryakıt kuyrukları hakkında uyaran dürüst siyasetçilere iftiralar atılmıştır.” şeklinde konuştu.

“Çocukların daha iyi eğitim almaları için getirdiğimiz öneriler susturulmuştur”

Söz konusu kanallarda kadınların can güvenliğini tehlikeye atan fikirleri ileri sürenlerin baş tacı edildiğini iddia eden Oktar, “Çocukların daha iyi eğitim almaları, ucuz ve sağlıklı beslenmeleri, anne babalarından daha güzel bir hayat yaşamaları için getirdiğimiz öneriler susturulmuştur.” dedi.

“Toplumun derin bir uykuya dalması istenmektedir”

Oktar, toplumun derin bir uykuya dalmasının istendiğini öne sürerek, “Sayın Erdoğan’ın kamunun tüm imkanlarını kendi çıkarı için kullandığı bu kampanyada, söz konusu medya operasyonunun bilinçli yapıldığı da ortadadır.” diye konuştu.

“İsteniyor ki bir avuç insan 85 milyonun kaynaklarını sömürsün”

“İnanıyorum ki seçmenin sağduyusu, o yüce adalet terazimiz 28 Mayıs’ta bu düzeni boşa düşürecektir.” diyen Oktar, şunları kaydetti:

“İsteniyor ki bir avuç insan 85 milyonun kaynaklarını sömürsün. Büyükşehirlerde kira parasını çıkarmak için çalışan insanların sorunu çözülmesin. Öğrencinin, memurun, beyaz yakalının, kuaförün, tornacının, şoförün, emeğiyle helalinden geçinen herkesin çektiği iç sıkıntıları tartışılmasın. İsteniyor ki korkunç boyutlara ulaşan eşitsizlik Türkiye’nin gündeminde olmasın. Medya güçlerini seferber ederek montaj görüntülerle hakikati karartanların ve halkı aldatanların amacı budur.”

Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2023 haberajans24.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.